Biobelt – magnetický pás na chrbát

biobelt
Pás na chrbát z ovčej vlny Biobelt je biomagnetický pás a tiež pás na kríže a tým kombinuje vlastnosti biomagnetickej sily prírody a prírodnej ovčej vlny. V prípade že máte bolesti chrbta, svalov alebo brušných oblastí je pre vás Biobelt ten správny produkt. Ak máte kožné problémy, vyzkúšajte tiež Herpex - prírodná prevencia proti herpesu pre ženy aj mužov.

Biobelt je vhodný pre dospelých mužov a dospelé ženy v každom veku.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac balení získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Biobelt – hrejivý ohrevný pás na kríže

Biobelt - liečivá sila prírody proti viacerým chorobám
Naturálny pás Biobelt môže pomôcť ako pás na reumu a proti zápalom svalov tiež na bolesť chrbta a časté bolesti chrbtice pre ktoŕe môže pomôcť liečivá sila prírody za pár dní a pri tom nemá žiadne vedľajšie účinky a je vyrobený z prírodným materiálov ako sú magnety a vlna. Prírodný biomagnetický pás je liečivý pás na chrbát proti bolesti chrbtice a brucha a preto je tento overený a tiež liečivý biomagnetický pás doporučený doktormi proti viacerým chorobám:
Reumatické bolesti chrbta
Bolesti svalov,  bolesti chrbtice a bolesti brucha
Neuritída a problémy s nervami a nervozita
Opuchy svalov, šliach a vnútorných orgánov
Bolesti zubov
Kašel pri bronchitíde
Zlepšenie fungovania obličiek
Odstránenie nepríjemných kamienkov v obličkách
Gynekologické problémy, chudnutie, bolesti pri menštruácii a problémy s prostatou
Problémy s obličkami
Zápal stredného ucha
Prirodzene zlepšená astma
Zápal šliach, kĺbov
Biobelt - pás na kríže proti bolesti svalov pre mužov a pre ženy

Pás na kríže s názvom Biobelt je určený pre mužov a ženy v každom veku.

Pre koho Biobelt nie je určený na pás:
Kardiaci
Diabetici
Tehotné ženy, ženy a muži s vážnymi zdravotnými problémami


Biobelt – liečivý výhrevný pás na chrbát


Bioblelt s vlnou a prírodnou magnetickou silou zvyšuje vaše prekrvenie, čím sa rýchlejšie prenesie kyslík a zrýchľuje sa čas na vaše hojenie. Termálny efekt vlny zvyšuje teplotu a prírodným spôsobom lieči choré oblasti v tele, pričom absorbuje pot a nepotíte sa pri nosení pásu na kríže a navyše teplota vašich krížov sa udržuje na rovnakej hladine v zime aj v lete čo je prospešné pre pacientov, ktorí majú silne bolesti chrbta, prípadne majú bolesti svalov alebo sú to reumatici. Ak chcete znížiť vaše bolesti a zvýšiť teplotou na dotyk príjemného materiálu z vlny v páse na kríže, vyskúšajte prírodný Biobelt a jeho liečivú silu s vlnou v ktorej sú umiestnené magnety s prírodnou biomagnetickou silou zvyšujúcou podporu hojenia a tiež prekrvenie pričom sa odstránia vaše nepríjemné bolesti a pritom vlnený pás Biobelt nemá vedľajšie účinky. Na prevenciu proti rakovine vyzkúšajte Cancerex.

Biobelt je lepší ako podobné produkty, pretože je vlnený pás a tiež biomagnetický pás a preto má veľa prospešných účinkov pre zdravie a navyše pôsobí proti viacerým chorobám a podporuje hojenie a prekrvenie organizmu pre mužov a tiež pre ženy.


Kúpiť

Páči sa vám: