Sex Power – vzrušujúci pohlavný styk

sexpower
Sex Power je stopercentne prírodný produkt na zvýšenie sexuálnej výkonnosti z rastlinných extraktov, ktoré zaručia prírodné zlepšenie erekcie, lepšiu erekciu či odstránenie predčasnej ejakulácie. Efekt užívania trvá 3 až 4 dni, pričom narastá chuť na sex, erekcia je ľahko dosiahnutá stimuláciou, penis je počas erekcie veľmi tvrdý, v maximálnej veľkosti, a pohlavný styk sa predlžuje o niekoľko desiatok minút. Takisto sa penis rýchlo obnovuje na ďalšiu ejakuláciu, takže môžete dosiahnuť viacnásobné ejakulácie čo znamená lepšiu sexuálnu výdrž. Orgazmus je vďaka zvýšeniu spermií silnejší. Okrem toho tento produkt nemá žiadne vedľajšie účinky či kontraindikácie.

Balenie produktu Sex Power obsahuje silnú tabletku.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac balení získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Sex Power – silná dlhá erekcia

Sex Power - tabletky doporučené pre každého muža
zvyšujú sexuálnu túžbu a počet spermií, ale aj uvoľnujú a udržiavajú krvné cievy, poskytujúc silnejší krvný tok v mozgu ako aj v celom tele. Tieto tabletky na zlepšenie erekcie a sexuálne vzrušenie sú doporučené predovšetkým mužom, ktorí chcú uvoľniť všetok stres, túžia po kvalitnejšom sexe, sú unavení či už psychicky alebo fyzicky, preto chcú pevnejšiu erekciu, prírodné zlepšenie erekcie a rýchle zlepšenie erekcie alebo chcú len prekvapiť svoje partnerky.

Sex Power – rýchle zlepšenie erekcie

Sex power – prirodné afrodiziakum na rýchle zlepšenie erekcie muzov

Prírodný produkt Sex Power sa absorbuje veľmi pomaly, a teda zanecháva priaznivé a dlhodobé efekty pre celý organizmus. Nejde o medicínu, ale o výživný doplnok s prírodnými ingredienciami. Sex Power pomáha ľuďom bojovať proti stresu a únave nervového systému, čím sa buduje celková imunita. Hoci u žien nezvyšuje libido, pomáha zlepšiť ich fyzickú a duševnú silu.

Zloženie: Epimedium (krpčiarka šípolistá), Tribulus terrestris, Panax ginseng, Rhodiola rosea, Lycium, Cinnamon cortex

Dávkovanie: 1 tableta za 3-4 dni pred sexuálnou aktivitou, najlepšie zapiť teplou vodou a mliekom.


Kúpiť

Páči sa vám: