Clitorin – afrodiziakum pre ženy

clitorin
Clitorin je čisto prírodný doplnok výživy na zvýšenie chuti na sex a sebadôvery žien pri pohlavnom styku na zvýšenie uspokojenia a radosti z intímnych chvíľ s partnerom, pričom sa zvyšuje tiež libido a následne môže žena dosiahnuť vzrušujúci orgazmus. Pre mužov doporučujeme Dragon Power na erekciu a výdrž. V prípade že chcete zlepšiť svoj sexuálny život, Clitorin je pre Vás ten správny produkt. Častokrát vaša únava a veľa stresu spôsobuje nízku sexuálnu túžbu a preto tu máme niečo pre ženy ako vy pre zlepšenie intímneho vzťahu s vašim partnerom. Revolučný sexuálny stimulant je čisto prírodné afrodiziakum pre väčší pocit vášne a je určený pre ženy v každom veku na povzbudenie pri sexe a prírodné zvýšenie libida, pretože môže pomôcť hlavne v prípade, že chce žena opäť mať aktívny sexuálny život, obrovské sexuálne vzrušenie a opäť chce tak pocítiť nežnosť a povzbudivú silu rozpaľujúcej ženskej vášne k partnerovi vo vzťahu.

Balenie produktu Clitorin obsahuje 30 tabletiek.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac balení získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Clitorin - prírodné zvýšenie libida

Clitorin - príjemnejšie intímne chvíle a zvýšenie vašej sebadôvery
Prírodné tabletky na zvýšenie libida a vzrušenia Clitorin prirodzene pôsobia na zvýšenie sexuálnej túžby pre väčšiu chuť do života a vášeň k partnerovi. V prípade že sa Vám zdá ako rýchlo starnete a nemáte chuť do života a máte nízku potrebu pre sex je pre Vás Clitorin tou správnou voľbou a to či už ste mladá slečna alebo staršia dáma prípadne žena. Dievčatá poďme zmeniť túto situáciu a skúsme niečo nové čo už vyskúšali státisíce rôznych žien v každom veku a ženy boli spokojné s tabletkami Clitorin a doporučujú ich ďalej pre iné ženy.

Clitorin - väčšia chuť na sex

Clitorin - skutočne vášnivý sex je spôsob ako dosiahnuť orgazmus
Prirodný produkt Clitorin obsahuje 60 tabliet na 1 mesiac a je vhodný na zvýšenie plodnosti, navyše je známy ako ženská rastlinná Viagra prírodne dosiahnutý orgazmus a zvýšenie vašej citlivosti v genitálnych zónach vagíny pre väčšie vzrušenie a lepší pocit pri vašom pohlavnom styku, čím sa zvyšuje vaša vlhkosť, prekrvenie a chuť na sex s partnerom. Výsledky sú viditeľné pri dlhodobom užívaní a nie sú dokázané žiadne vedľajšie účinky, krátkodobé užívanie zvyšuje ženskú citlivosť na klitorise, erotogénnych zónach a vo vnútornej citlivej časti vagíny. Clitorin môže spôsobiť väčšiu citlivosť pokožny a prirodzenú stimuláciu chuti na sex a môže tiež spôsobiť pri viac ako 2 mesačnom užívaní väčšie a pevnejšie prsia a zväčšenie pŕs pre ženy v každom veku a preto obsahuje prírodné zloženie s obsahom unikátnych vzácnych rastlín z celého sveta. Vyzkúšajte tiež naturálny krém na vzrušenie Vigorelle pre lepší efekt.
Clitorin stimuluje, zvyšuje a zlepšuje sexuálne vzrušenie:
- Väčšia chuť a sexuálna túžba pre zvýšenie libida pre ženy
- Stimuluje ženské vzrušenie a chuť na sex pri predohre
- Prírodným spôsobom zvyšuje prekrvenie a prúdenie krvi do klitorisu pre lepší orgazmus
- Podporuje príjemný pocit, uspokojenie a vášeň pri sexe od predohry s partnerom
- Vzrušenie je rýchlejšie od predohry a žena ľahšie dosiahne viacnásobný orgazmus
- Čas ženského orgazmus sa zvyšuje a orgazmus je intenzívnejší
- Zvyšuje libido pre potrebu mať častejšie sex a väčšiu vlhkosť vo vagíne
- Väčšia šanca dosiahnuť pri sexe viacnásobný ženský orgazmus
- Posilnenie pohlavných orgánov podporuje libido a zvýšenie plodnosti
- Reprodukčné schopnosti sa výrazne zvýšujú pre lepší sex a žena ľahšie otehotie
- Pocit vysokej chuti na sex a príjemnejší pocit pri sexe s vašim stálym partnerom
Muži majú Viagru a preto každá žena môže mať Clitorin
Dávkovanie: 2 tablety denne
Zloženie: Arginine, DHEA, Leonurus cardiaca, Damiana, Cinicifuga racemosa, Vitamíny A, B12, Vitamínový prospešný kokteil: Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B5 (pantothenic acid), Vitamin B6 (pyridoxine), Extrakt z maliny (Rubus idaeus), Calcium, Vitamín C, Vitamín B4, Železo, Koreň z Kudzu (Pueraria robata), Vitamín E, Vitamín B7, Asparagus racemosus, Catuaba, Zinok, Schisandra cinensis

Kúpiť

Páči sa vám:

Výhody