Vigorelle - prírodné zvýšenie vzrušenia

vigorelle
Prírodný zvlhčujúci lubrikant a sexuálny stimulant pre zvlhčenie s názvom Vigorelle je najlepší produkt na rýchle vzrušenie a príjemné prekrvenie vo vnútri ženskej vagíny pre orgazmus a lepší pocit pri sexe s vašim sexuálnym partnerom. Ak ste stratili v minulosti chuť mať opäť sex a necítite sexuálnu túžbu a nechce sa vám do toho skúste lubrikant Vigorelle na klitoris a uvidíte zlepšenie do pár minút. Postupne sa výsledky pre vás budú výrazne zlepšovať a vzrušenie bude časom oveľa väčšie. V prípade že chcete mať silnú chuť na sex a väčšiu citlivosť na vzrušenie je pre Vás Vigorelle ten správny produkt, ktorý pomôže mladším a tiež starším ženám výrazne stimulovať ich prirodzenú sexuálnu túžbu pre lepší sex a radosť z neho s partnerom.

Prírodný gél Vigorelle obsahuje lubrikačný krém pre ženy.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac gélov získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Vigorelle – rýchle zvýšenie libida

Vigorelle nemá žiadne vedľajšie účinky a zvýšenie libida s Vigorelle privíta určite každý sexuálny partner a chuť na sex so strany každej ženy je pre muža to najlepšie čo môže s jeho ženou pocítiť, pretože vídí záujem a lásku od jeho stálej partnerky a tým pádom sa cíti veľmi dobre pri sexe. Vyzkúšajte tiež krém na veľké prsia Breastactives. Ďalším obľúbeným doplnkom stravy je viagra pre ženy Clitorin.
Prírodný lubrikant Vigorelle je vhodný pre ženy:
-v staršom veku ktoré chcú zlepšiť svoje prirodzené libido a zvýšiť chuť na sex s partnerom
-v strednom veku ktoré sú často veľmi unavené a nevedia uspokojiť partnera
-v mladšom veku ktoré chcú zvýšiť chuť na sex a vzrušenie a pocítiť vzrušujúci orgazmusVigorelle – prírodné zvlhčenie vagíny

Prírodný lubrikant na zvýšenie libida a zlepšenie sexu sa aplikuje na vrchol klitorisu a na ostatné genitálne plochy prípadne pre lepší efekt sa môže použiť aj vo vnútrorných častiach vašej vagíny. Aktívne prírodné látky okamžite po jeho použití stimulujú vzrušenie povrchu tkaniva a zvyšuje sa prirodzene rýchlo prekrvenie vašej vagíny, pričom sa rožširujú cievy a zvyšuje sa prúdenie krvi do vagíny a klitorisu pre väčšie sexuálne vzrušenie pri vašom pohlavnom styku. Čas potrebný pre väčšie sexuálne vzrušenie sa samozrejme líši u každej ženy, ale príjemný efekt pri vzrušení sa vytvorí po čase pri stimulácii vašej vagíny a hlavne oblasti klitorisu. Vhodné je tiež predĺžiť vašu predohru pre zvýšenie vašej lubrikácie pre lepšie zvlhčenie vagíny a vzrušenie pri sexe. Vigorelle so špičkovými prírodnými látkami má overené naturálne zloženie a prírodné látky pôsobia na zvýšenie vzrušenia a zlepšenie sexuálnej aktivity pre čo najlepší orgazmus.
Vigorelle vám pomôže keď máte seriózny záujem a pri sexe chcete:
-oveľa rýchlejšie vzrušenie, silnejšie a príjemnejšie stimulovanie a nádherné pocity
-pocítiť väčšiu lásku s vašim sexuálnym partnerom a potešiť ho s oveľa väčším entuziazmom
-dosiahnuť veľký, dlhý a krásny orgazmus ktorý ste doteraz nezažili a chcete vyskúšať pri sexe
Dávkovanie: Naneste si Vigorelle na klitoris, vonkajšie časti a vnútorné časti vagíny a 5-10 minút v kľude pred sexom si masírujte klitoris a vagínu, skutočne väčšia vlhkosť sa dostaví ak masírujete klitoris a vagíny nie len pred sexom ale aj počas sexu a pocítite potom intenzívnejší orgazmus.
Zloženie: L-Arginine, Gingko Biloba extrakt, Wild Yam, Damiana list, Suma (koreň), Vitamin A, C a chladiaci Aloe Vera gel s kyselinou hyaluronovou, Peppermint (list) extrakt


Kúpiť

Páči sa vám:

Výhody